Janvāris 2026
Janvārī pēc nelielas pauzes Saulgriezīte uzsāka otro šī mācību gada semestri. Atkal satiekoties bērni stāstīja par to, kā pavadījuši brīvlaiku, kā svinēti Ziemassvētki un kā sagaidīts Jaunais 2026. gads.
Mēneša sākumā bērni mācījās par ziemu, apģērbu, ko velkam ziemā, un ziemīgām aktivitātēm - gan slēpošanu, gan braukšanu ar ragavām. Vislielākā interese bērnos bija par braukšanu ar ragaviņām, kas saistās tieši ar Latvijas sniegotajām ziemām. Lai mācīšanās būtu interesantāka, tika spēlēts arī mēmais šovs ziemas tematikā.
Pa vidu visām izklaidēm un radošajiem darbiņiem bērni apguva arī burtus un mācījās likt kopā zilbes, bet lielie bērni parunāja par vārdu uzbūvi.
Visbeidzot janvāri Saulgriezīte noslēdza varen atraktīvi, runājot par dažādām profesijām. Bērni iejutās policistu, ugunsdzēsēju un frizieru lomās, bet vislielāko sajūsmu izraisīja iespēja tuvumā apskatīt ģimenes ārstes un mūsu skolotājas Agneses ikdienas darba rīkus, pārbaudīt dažādus veselības rādītājus un uzzināt, ko tie nozīmē.